שתפו את ZM750-GV3 בין חבריכם:
מפרט
Zalman
יצרן: Zalman
מספר קטלוגי: ZM750-GV3
750W Active PFC, 120mm Fan, 80 PLUS Bronze PSU - PCIe 5.0 ATX 3.0 - GigaMax III Series
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
337
± 0.00146085
230687=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ZM750-GV3 באתר Zalman
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר