Micron - MTFDHAL15T3TDP-1AT1ZABYY - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MTFDHAL15T3TDP-1AT1ZABYY בין חבריכם:
מפרט
Micron
יצרן: Micron
15360GB (15TB) Micron 9300 PRO NVMe U.2 (15mm) Non-SED Enterprise SSD
חמש שנים אחריות
231845=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MTFDHAL15T3TDP-1AT1ZABYY באתר Micron
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 2 Mio. hours (MTBF) Reliability-prediction
: Power-Loss Protection Data-protection features
: 3500MB/s Write
: Series
: 100x70x15mm Dimensions
: 3500MB/s Read
: NVMe 1.2 Protocol
: 2.5" shape-factor
: not specified (maximum), 21W (operation), 7W (idle), not specified (Sleep mode) Power-consumption