שתפו את 27GS60F-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 27GS60F-B
27 Inch FullHD - 180Hz - 1ms GtG - IPS - HDR10 - HDMI, Display Port - VESA - UltraGear Series - Comes only with HDMI cable.
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
977
± 0.00413462
236297=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27GS60F-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 DisplayPort 1.4
: D-pad Operation
: non-glare (matte) coating
: Series
: 21kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 DC In hollow socket
: SKU
: 100x100 (free) VESA
: 250cd/m (typical) Brightness
: external Power-supply
: 90.02% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 2 HDMI 2.0
: LG UltraGear 27GQ50F-B, 27" NAME
: 1 3.5mm jack
: unknown FRC
: 98% DCI-P3
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 35W (maximum), 32W (typical), 0.3W (standby) Power-consumption
: monitor (stationary) function
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel Special-features
: 3.000:1 (static) Contrast
: straight (flat) shape
: 614.7x454.7x200.7mm (WxHxD) with pedestal, 614.7x363.2x40.6mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 3.86kg (with pedestal), 3.27kg (without pedestal) Weight
גודל מסך: 27" (68.6cm) Screen-size
קצב ריענון: 165Hz (1920x1080) Refresh-installment