שתפו את 27UP850K-W בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 27UP850K-W
27 inch 4K UHD 3840x2160 UltraFine Monitor with HDR 400 and USB Type-C - Brightness 400 cd/m2 - Refresh Rate 60Hz - IPS panel - DP, HDMI, USB Type C with PD 90W - VESA - Speakers
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי ח.י אלקטרוניקה - אספקה במאי
236503=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27UP850K-W באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 60Hz@3840x2160)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 100x100 (occupied) VESA
: 1 DC In hollow socket
: 2 HDMI 2.0
: white (back side) / silver (pedestal) / black (lower bezel) Colour
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 163ppi resolution
: 1 5Gb/s)
: 1.200:1 (static) Contrast
: D-pad Operation
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours, 8bit 2bit FRC) Colour-depth
: 613.9x459.6x239.3mm (WxHxD) with pedestal compressed, 613.9x569.3x239.3mm (WxHxD) with pedestal extracted, 613.9x363.5x45.4mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 5Gb/s
: Series
: LG 27UP850K-W, 27" NAME
: 2 USB-A 3.0
: 400cd/m (typical) Brightness
: 1 3.5mm jack Line-Out
קצב ריענון: 60Hz (3840x2160) Refresh-installment
: 30-135kHz (H) / 40-60Hz (V) signal-frequency
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: 2x 5W Speakers
: 98% DCI-P3
: straight (flat) shape
: with pedestal, height-adjustable (110mm), Pivot ( 90), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
סוג פאנל: IPS panel
: 44W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 1 DisplayPort 1.4
: 46kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 90.06% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: 5.90kg (with pedestal), 4.10kg (without pedestal) Weight
: non-glare (matte) coating
: external Power-supply
: 1 PD 90W