Cougar - CF-D12HB-W - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CF-D12HB-W בין חבריכם:
מפרט
Cougar
יצרן: Cougar
מספר קטלוגי: CF-D12HB-W
120mm CFD series - White LED FAN - 1200rpm - 3pin (with 3 to 4pin adapter) - 16.6dBa
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
44
± 0.00018731
234897=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CF-D12HB-W באתר Cougar
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: white Lighting
: Series
: 16.6dB(A) Volume
: 3-Pin connector
: hydrodynamic Slide bearing Fan-bearing
: 1.74mmHO air-pressure
: vibration damper Special-features
: 1200rpm revolutions
: 120x120x25mm Dimensions
: 109.42m/h Air-flow
: 12V Voltage-Range