שתפו את CMK32GX5M2B6000Z30W בין חבריכם:
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) 6000MHz DDR5 CL30 1.4V - DIMM - White - VENGEANCE
שלוש שנים אחריות
234573=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 36 (conforms ~12.00ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 76 (conforms ~25.33ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: 375MHz (internal) Memory-clock
סדרה: Series
גובה: 35mm modules-height
: 6000MT/s (6000MHz effective - abgeleitet of 3000MHz I/O-clock with Double Data Rate) Transmission
tRP: 36 (conforms ~12.00ns) Row-Precharge Time tRP
: Corsair Vengeance White DIMM Kit 32GB, DDR5-6000, CL30-36-36-76, on-die ECC NAME
צריכת מתח V: 1.4V Voltage