שתפו את 27E1N1200A בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27E1N1200A
27 Inch, IPS, 120Hz ,1ms ,300nits ,1500:1 ,HDR, VGA,HDMI,DP,Speakers ,VESA, LowBlue, FlickerFree, EasyRead
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
568
± 0.00245717
231160=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27E1N1200A באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 91.24% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 AC-In C14
: non reflecting (anti-glare/anti-reflective), 25% Haze-Level, Temper 3H display-Surface
: 100x100 (occupied) VESA
: true rgb
: 1 HDMI 1.4
: internal Power-supply
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: 1.500:1 (static) Contrast
: D-pad Operation
: 79.9% CIE1976 (cover) DCI-P3
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: 21kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
סוג פאנל: IPS panel
: 3.97kg (with pedestal), 3.55kg (without pedestal) Weight
: 1 3.5mm jack Line-Out
: Series
: Philips 1000 Series 27E1N1200A, 27" NAME
: LED, blue light filter Backlight
: 104% CIE1931 (cover) sRGB
קצב ריענון: 120Hz Refresh-installment
: 81.2% CIE1976 (cover) Adobe-RGB
: 178/178 viewing-angle
: 2x 2W Speakers
: 91.3% CIE1976 (cover) NTSC
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: pedestal, tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 4ms (GtG) Response-time
: 20.2W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 1 DisplayPort 1.2
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 617x457x211mm (WxHxD) with pedestal, 617x357x46mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 VGA
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 3.5mm jack Line-In