| שתפו את AD5U480016G-Sx2 בין חבריכם: |
| מפרט |
32GB (2x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 - DIMM
| קישורים רלוונטיים למוצר |
| שוחחו על המוצר |
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ADATA -
AD5U480016G-S16GB (1x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 - DIMM
| : | 77 (conforms ~32.08ns) | Active-to-Precharge-Time tRAS |
| גובה: | 32mm | modules-height |
| : | not specified, x8 | Ranks/Banks |
| tRP: | 40 (conforms ~16.67ns) | Row-Precharge Time tRP |
| תאורה: | not available | Lighting |
| JEDEC: | PC5-38400U | JEDEC |
| צריכת מתח V: | 1.1V | Voltage |
| CAS: | 40 (conforms ~16.67ns) | CAS-Latency CL |
| צלעות קירור: | not available | case |
| tRCD: | 40 (conforms ~16.67ns) | Row-to-Column-Delay tRCD |
| : | Standard-SPD | Special-features |
| מהירות שעון: | 4800MHz | clock |
| כמות מודולים: | 1x 16GB | Modules |
| סוג: | DDR5 DIMM 288-Pin, on-die ECC | Type |
ADATA -