שתפו את MAG-CORELIQUID-I360-WHITE בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
MSI MAG CoreLiquid I360 - WHITE - AIO ARGB CPU Liquid Cooler - 360mm - AMD and Intel Socket Compatible
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
547
± 0.00236900
230899=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-CORELIQUID-I360-WHITE באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: white Build compatible Special-features
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 Compatibility
: 1 not available
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: true rgb
: MSI MAG Coreliquid I360 white, 360mm NAME
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: 306-7ZW8A21-C24 SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120x25mm, 120.13m/h, 70.7 CFM, 34.3dB(A), 2.39mmHO, 2.4W Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר