שתפו את S27FG810SM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S27FG810SM
27 inch Odyssey QD-OLED G8 (G81SF), 4K (UHD) , 240Hz, 0.03ms, DisplayHDR True Black 400, AMD FreeSync™ Premium Pro, Ergonomic Stand
שלוש שנות אחריות במעבדות אלקטיס
231276=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S27FG810SM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: silver (back side) / silver (pedestal) Colour
: 1 DC In hollow socket
: not available, blue light filter Backlight
: true rgb
: not available Speakers
: 2 HDMI 2.1
: 1 5Gb/s)
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 163ppi resolution
: 99% CIE1976 (cover) DCI-P3
: 1.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 52kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot (90), rotatable (30), tiltable ( 25/-2) Ergonomics
: 611.7x434.2x263.5mm (WxHxD) with pedestal compressed, 611.7x554.2x263.5mm (WxHxD) with pedestal extracted, 611.7x353.8x49.2mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: Series
: non reflecting (anti-glare/anti-reflective) display-Surface
: 2 USB-A 3.0
: Samsung Odyssey OLED G8 G81SF, 27" NAME
: 250cd/m (typical) Brightness
: factory calibration LUT-(Lookup-table)
קצב ריענון: 240Hz Refresh-installment
: D-pad, remote control included, speech assistant (Amazon Alexa, Samsung Bixby) Operation
: DisplayHDR True Black 400, HDR10, HDR10 Gaming HDR
: 45kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: 100x100 VESA
: straight (flat) shape
סוג פאנל: OLED (QD-OLED), Quantum-Dot, Manufacturer: Samsung panel
: 92.86% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 DisplayPort 1.4
: 8.40kg (with pedestal), 5.30kg (without pedestal) Weight
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size