שתפו את VG28UQL1A בין חבריכם:
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG28UQL1A
28 inch TUF Gaming VG28UQL1A HDMI 2.1 Gaming Monitor - 4K UHD (3840 x 2160), Fast IPS, 144 Hz, 1 ms GTG, NVIDIA G-Sync compatible, AMD FreeSync™ Premium, DSC, ELMB Sync, Variable Overdrive, DisplayHDR™ 400, DCI-P3 90%
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
231274=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG28UQL1A באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 USB-B 3.0
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 100x100 (occupied) VESA
: 1 DC In hollow socket
: 30-340kHz (H) / 48-144Hz (V) signal-frequency
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 90LM0780-B01170 SKU
: 2 USB-A 3.0
: 1.000:1 (static), 1.000.000:1 (dynamic), 100.000.000:1 (HDR) Contrast
: mechanical keys, D-pad Operation
: 120% sRGB
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours, 8bit 2bit FRC) Colour-depth
: 639.5x419.8x213.8mm (WxHxD) with pedestal compressed, 639.5x539.8x213.8mm (WxHxD) with pedestal extracted, 639.5x369.4x65.7mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: non-glare (matte) coating
: 1 5Gb/s)
: 300cd/m (typical), 450cd/m (HDR) Brightness
: 1 3.5mm jack
: monitor (stationary) function
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: loudspeaker (2x 2W) Speakers
: true rgb
: straight (flat) shape
: with pedestal, height-adjustable (120mm), Pivot (90), rotatable (15), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: ASUS TUF Gaming VG28UQL1A, 28" NAME
: 70W (maximum), 33W (typical), 0.45W (standby) Power-consumption
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: 60kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 1 DisplayPort 1.4
: 91.49% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 2 HDMI 2.1
: 6.89kg (with pedestal), 4.67kg (without pedestal) Weight
: external Power-supply
: 1ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 90% DCI-P3
גודל מסך: 28" (71.1cm), Class: 28"-31" Screen-size
קצב ריענון: 144Hz (3840x2160) Refresh-installment