שתפו את VG34VQEL1A בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG34VQEL1A
34 inch TUF Gaming VG34VQEL1A Curved Gaming Monitor - UWQHD (3440x1440) - 100Hz -VA - Curved design, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™, 1ms (MPRT),125% sRGB, HDR
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
230706=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG34VQEL1A באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 807.8x410.6x248.5mm (WxHxD) with pedestal compressed, 807.8x540.6x248.5mm (WxHxD) with pedestal extracted, 807.8x370.3x111mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 1 5Gb/s)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 31kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 30-149kHz (H) / 48-100Hz (V) signal-frequency
: Series
: 90LM06F0-B01E70 SKU
: 1 3.5mm jack
: 3.000:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: true rgb
: Adaptive Sync, AMD FreeSync Variable-Synchronization
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 DisplayPort 1.2
: 1 USB-B 3.0
: 2 HDMI 2.0
: 2 USB-A 3.0
: 300cd/m (typical) Brightness
: 1 AC-In C14
: monitor (stationary) function
: 125% sRGB
: HDR10 HDR
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot not available, rotatable (10), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: loudspeaker (2x 2W) Speakers
: bent (curved), 1500R/1.50m shape
: 29.5W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A, 34" NAME
: 48kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: 89.89% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: non-glare (matte) coating
: 8.07kg (with pedestal), 5.79kg (without pedestal) Weight
: internal Power-supply
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: mechanical keys, D-pad Operation
גודל מסך: 34" (86.4cm), Class: 33"-34" Screen-size
קצב ריענון: 100Hz (3440x1440) Refresh-installment