Corsair - CMK32GX5M2B5600C40 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMK32GX5M2B5600C40 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) 5600MHz DDR5 CL40 1.10V - DIMM - Black - VENGEANCE
שלוש שנים אחריות
230977=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMK32GX5M2B5600C40 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 40 (conforms ~14.29ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.25V Voltage
: Corsair Vengeance schwarz DIMM Kit 32GB, DDR5-5600, CL40-40-40-77, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 40 (conforms ~14.29ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 77 (conforms ~27.50ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: CMK32GX5M2B5600C40 SKU
גובה: 35mm modules-height
JEDEC: PC5-44800U JEDEC
תאורה: not available Lighting
CAS: 40 (conforms ~14.29ns) CAS-Latency CL
: Intel XMP 3.0 Special-features
מהירות שעון: 5600MHz clock