Coolermaster - MPE-7501-ACABW-BWO - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MPE-7501-ACABW-BWO בין חבריכם:
מפרט
Coolermaster
יצרן: Coolermaster
750W MasterWatt Lite - 80 PLUS Bronze V2
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
385
± 0.00166647
231026=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPE-7501-ACABW-BWO באתר Coolermaster
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 3A 5Vsb
: ErP Lot 6 Special-features
: 3 IDE
: 62A 12V
: 1 20/24-Pin
: 4 6/8-Pin PCIe
: active PFC
: Cooler Master MWE Bronze 230V V2 750W ATX 2.52 NAME
: Series
: MPE-7501-ACABW-B SKU
: 20A 5V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 0.3A -12V
: 11.12-39.50dB(A) (Manufacturer) Volume
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 6 SATA
: ATX PS/2 shape-factor
: 120mm, 2400rpm Fan(s)
: 88.00% (Manufacturer), 89.00% (80 PLUS, 230V EU) average-efficiency
: 1 8-Pin EPS12V
: 20A 33V
: 750 WATT
: tightly cable-management
: 80 PLUS Bronze (Manufacturer, 230V EU), 80 PLUS Bronze (230V EU) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר