DeepCool - R-PL750D-FC0B-WO-V2 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את R-PL750D-FC0B-WO-V2 בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
750W - 80 Plus Bronze - PL750D - 150x140x86mm (WxLxH) - 120mm Hypro Bearing fan - Active PFC DC to DC
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
317
± 0.00137243
230977=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-PL750D-FC0B-WO-V2 באתר DeepCool
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר