שתפו את R-PN850M-FC0B-WO בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
מספר קטלוגי: R-PN850M-FC0B-WO
850W - 80 Plus Gold - Modular - PN850M - PCIe 5.1, ATX 3.1
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
522
± 0.00225632
231350=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-PN850M-FC0B-WO באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 70.5A 12V
: active PFC
: 2 IDE
: 20A 33V
: Series
: 3 6/8-Pin PCIe
: 3A 5Vsb
: fully modular cable-management
: ATX 3.1 Specification
: 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 20A 5V
: 35.19dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V), 34.09dB(A) (loud Cybenetics certificate, 230V) Volume
: 0.3A -12V
: 8 SATA
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: DeepCool PN-M Series PN850M 850W ATX 3.1 NAME
: ATX PS/2 shape-factor
: <90% (according to manufacturer), 87.62% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 88.94% (loud Cybenetics certificate, 115V), 91.02% (loud Cybenetics certificate, 230V) average-efficiency
: 850 WATT
: 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12 4-Pin, native, via 1x 12V-2x6 PSU-sided), 12V-2x6 Total output: 600W 12V-2x6
: R-PN850M-FC0B-EU SKU
: 120mm Fan(s)
: 1 20/24-Pin
: ETA-Gold (115V, loud Cybenetics certificate), ETA-Gold (230V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-S (115V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-S (230V, loud Cybenetics certificate), 115V 230V Report (Lab ID: DC85002313) certificates-loud Cybenetics
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר