שתפו את ROG-THOR-1000P2-GAMING בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
1000W ROG Thor 80Plus Platinum II with Aura Sync and an OLED display - PCIe Gen 5.0 - ATX 3.0
מבצע 28 שנה לפלונטר - במלאי - חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
המחיר הרגיל:
1499
מחיר / כולל מעמ:
999
± 0.00432954
230740=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ROG-THOR-1000P2-GAMING באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 25A 33V
: 3A 5Vsb
: 6 IDE
: ETA-Platinum (115V, loud Cybenetics certificate), LAMBDA-A (115V, loud Cybenetics certificate) certificates-loud Cybenetics
: ATX 2.4 Specification
: 8 6/8-Pin PCIe
: 83A 12V
: ASUS ROG Thor Platinum II, ROG-THOR-1000P2-GAMING, neue Revision mit 16-Pin PCIe 5.0 Kabel, 1000W ATX 2.4 NAME
: active PFC
: true rgb
: 80 PLUS Platinum (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: stainless steel, black Colour
: 1 16-Pin PCIe 5.0
: 150x86x190mm Dimensions-(WxHxD)
: 11.39dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V) Volume
: 25A 5V
: 12 SATA
: 0.3A -12V
: 90YE00L4-B0NA00 SKU
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 1 3-Pin RGB-Header
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: ErP Lot 6, RGB-interface 3-Pin ( 5V/DATA/GND), display (OLED), supports Haswell C6/C7 Low-Power States, semi-passive mode switchable Special-features
: 92% (according to manufacturer), 92% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 89.87% (loud Cybenetics certificate, 115V) average-efficiency
: 135mm, semi-passive Fan(s)
: 2 4/8-Pin ATX12V
: Series
: 1000 WATT
: fully modular cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1000W קונים בפלונטר