Lexar - LD4AU016G-B3200GSST - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את LD4AU016G-B3200GSST בין חבריכם:
יצרן: Lexar
16GB (1x16GB) 3200MHz DDR4 CL22 DIMM
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
563
± 0.00243364
231340=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר LD4AU016G-B3200GSST באתר Lexar
: Standard-SPD Special-features
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
צלעות קירור: not available case
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
גובה: 31.25mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock