שתפו את AORUS-WATERFORCE-X-II-360 בין חבריכם:
יצרן: Gigabyte
AORUS LIQUID COOLER X II 360mm, All-in-one Liquid Cooler for Intel 115x,1200,1700,1851, AMD TR4, AM5, AM4, sTR5
שלוש שנים אחריות
236958=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AORUS-WATERFORCE-X-II-360 באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 not available
: true rgb
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM5, AM4, sTR5/SP6, TR4, sTRX4, sWRX8, SP3 Compatibility
: 12V Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: GIGABYTE AORUS Waterforce X II 360 NAME
: display (60mm, an pump head) Special-features
: 360mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
: GP-AORUS WATERFORCE X II 360 SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120mm, 800-2400rpm, 122.34m/h, 72 CFM, 12-37.5dB(A), 3.15mmHO, hydrodynamic Slide bearing (FDB) Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 280mm קונים בפלונטר