שתפו את MAG-CORELIQUID-C240 בין חבריכם:
יצרן: MSI
MSI MAG CoreLiquid C240 - AIO ARGB CPU Liquid Cooler - 240mm - Dual 120mm ARGB PWM Fans - AMD and Intel Socket Compatible
מחיר / כולל מעמ:
472
± 0.00199458
236641=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-CORELIQUID-C240 באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: aluminium radiator-material
: 12V Pump
: copper heatsink-material
: 27mm radiator-thickness
: LED (RGB) Special-features
: CPU Cooling-Blocks
: 2x 120mm, 500-2000rpm, 14.3-34.3dB(A), 36.8-133.8m/h, 0.23-2.39mmHO Fan(s)
: MSI MAG Coreliquid C240, 240mm NAME
: 1 G1/4"
: 306-7ZW2R11-813 SKU
: true rgb
: internal (closed System) Type
: 240mm radiator-size
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר