שתפו את MPG-CORELIQUID-K240-V2 בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
MSI MPG CoreLiquid K240 V2 AIO CPU Liquid Cooler - LCD Pump with 60mm Fan, 2x 120mm ARGB Fans, GI Cooling and Mystic Light Software Support - AMD AM4/AM5 and Intel Socket Compatible
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
559
± 0.00236312
236551=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPG-CORELIQUID-K240-V2 באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: aluminium radiator-material
: 12V Pump
: copper heatsink-material
: 27mm radiator-thickness
: LED (RGB), LED control, display (2.4", an pump head) Special-features
: CPU Cooling-Blocks
: 2x 120mm, 500-2500rpm, 39.9dB(A), 131.5m/h, 4.29mmHO Fan(s)
: MSI MPG Coreliquid K240 V2, 240mm NAME
: 1 G1/4"
: 9S6-6A0311-038 SKU
: true rgb
: internal (closed System) Type
: 240mm radiator-size
: Series
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר