שתפו את POSEIDON-ELITE-ARGB-240 בין חבריכם:
מפרט
Cougar
יצרן: Cougar
240mm POSEIDON ELITE ARGB Liquid Cooler - Black
שנתיים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
375
± 0.00158528
236551=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר POSEIDON-ELITE-ARGB-240 באתר Cougar
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 not available
: true rgb
: 12V Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: LED (RGB), 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) Lighting
: Cougar Poseidon elite ARGB 240 NAME
: 240mm (big), 27mm (thick), aluminium radiator
: 3MPSD240.0001 SKU
: internal (closed System) Type
: 2x 120x120x25mm, 500-2200rpm, 106.25m/h, 62.53 CFM, 33.5dB(A), 2.4mmHO, 3.6W Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר