Corsair - CMH16GX4M2E3200C16 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMH16GX4M2E3200C16 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz DIMM, Unbuffered, CL16-20-20-38, XMP 2.0, VENGEANCE RGB PRO SL Black Heatspreader, RGB LED, 1.35V, for Intel
אחריות: שלוש שנים בארץ לכל החיים מול היצרן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
874
± 0.00377280
231658=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMH16GX4M2E3200C16 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 20 (conforms ~12.50ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
: Corsair Vengeance RGB PRO SL schwarz DIMM Kit 16GB, DDR4-3200, CL16-20-20-38 NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 20 (conforms ~12.50ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 38 (conforms ~23.75ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 2.0 Special-features
גובה: 44.8mm modules-height
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
: CMH16GX4M2E3200C16 SKU
תאורה: RGB, Multi-zone, 10 LED, Corsair iCUE Lighting
CAS: 16 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: true rgb
מהירות שעון: 3200MHz clock