שתפו את CSK850-PRO בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: CSK850-PRO
850W, 120mm fan - 80 Plus Bronze - Semi Modular - ATX 3.1 PCIe 5.0
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
367
± 0.00158527
231506=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CSK850-PRO באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר