שתפו את 27M2N3200S בין חבריכם:
מפרט
Philips
יצרן: Philips
מספר קטלוגי: 27M2N3200S
27 Inch - IPS - FullHD - 180Hz - 1ms - 2xHDMI, DP - VESA - Speakers - FreeSync Premium - Evnia 3000
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
559
± 0.00243207
229845=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27M2N3200S באתר Philips
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: internal Power-supply
: 30-200kHz (H) / 48-180Hz (V) signal-frequency
: LED Backlight
: 88.56% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 90% Adobe-RGB
: 1 DisplayPort 1.4
: 1 3.5mm jack Line-Out
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: 128% sRGB
: 1.000:1 (static) Contrast
: 27.4W (typical), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 2x 2W Speakers
: 4.71kg (with pedestal), 4.10kg (without pedestal) Weight
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: Series
: matte (non-glare), 25% Haze-Level, Temper 3H coating
: 1 AC-In C14
: Philips Evnia 3000 Series 27M2N3200S, 27" NAME
: 300cd/m (typical) Brightness
: true rgb
קצב ריענון: 180Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 95% DCI-P3
: HDR10 HDR
: 100x100 (occupied) VESA
: D-pad Operation
: straight (flat) shape
: slim bezel, HDCP 2.2, without Smart-functions or operating system Special-features
סוג פאנל: IPS (almost IPS) panel
: 615x463x196mm (WxHxD) with pedestal, 615x369x61mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: Philips Smartimage Blur-reduction feature
: black, grey (back side) / black, grey (pedestal) / black, grey (lower bezel) Colour
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size