Samsung - C34G55TWWM - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את C34G55TWWM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: C34G55TWWM
34 Inch Ultra WQHD 21:9 3440x1440 Odyssey G5 Gaming Monitor With 1000R Curved Screen - VA - 165Hz Refresh rate, 1ms (MPRT) - C32G55 / C34G55TWWM / C34G55TWWR / C34G55TWWP
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
229570=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר C34G55TWWM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: slim bezel, D-pad, security lock (Kensington) Special-features
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: bent (curved), 1000R/1m shape
: 1 DisplayPort 1.4
: not specified (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: 75x75 (free) VESA
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 806.6x475.3x272.6mm (with pedestal), 806.6x380.9x152.7mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: Samsung panel-Manufacturer
: Series
: 1 HDMI 2.0
: matte (non-glare) coating
: 1x Line-Out Audio
: 2.500:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: HDR10 HDR
: 50W (maximum), 37W (typical), not specified (Energy label old A+++ to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: 178/178 viewing-angle
: 37kWh/1000h Power-consumption SDR
: unknown FRC
: 86.5% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 55kWh/1000h Power-consumption HDR
: true rgb
: 5.60kg (with pedestal), 5.20kg (without pedestal) Weight
: 250cd/m Brightness
: DC In (External power supply) Power-supply
גודל מסך: 34"/86.4cm Screen-size
קצב ריענון: 165Hz Refresh-installment