שתפו את PG27AQWP-W בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PG27AQWP-W
27 inch (26.5-inch viewable) TrueBlack Glossy Tandem OLED, Dual-Mode (QHD @ 540Hz, HD @ 720Hz), 0.02ms (GTG), G-SYNC® compatible, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, DisplayPort™ 2.1
230705=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: