שתפו את S32BG650EM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S32BG650EM
32 Inch Odyssey G6 G65B WQHD, Curved, 240Hz, 1ms, HDMI, Display Port, USB, Freesync Premium Pro, Smart TV platform - S32BG650
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
231264=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S32BG650EM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 713x606.2x311.1mm (with pedestal), 713x439.7x181.5mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: 1 DisplayPort 1.4
: bent (curved), 1000R/1m shape
: 83kWh/1000h Power-consumption HDR
: loudspeaker, 1x Line-Out Audio
: Samsung Odyssey G6 G65B, 32" NAME
: Series
: 350cd/m Brightness
: 2 USB-A 3.0
: Blue-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 30kWh/1000h Power-consumption SDR
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: stationary Application
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 2 HDMI 2.1
: 1 Gb LAN
: matte (non-glare) coating
: 1 USB-B 3.0
: 2.500:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 120mm (height-adjustable), 90 (Pivot), 15 (rotatable), 9/-13 (tiltable), not specified (Schrglage) Ergonomics
: VESA DisplayHDR 600 HDR
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 100x100 (via adapter, included) VESA
: unknown FRC
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: DC In (External power supply) Power-supply
: true rgb
: 90.0% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: Samsung panel-Manufacturer
: 7.40kg (with pedestal), 5.50kg (without pedestal) Weight
: 1ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: not specified (maximum), 30W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 32"/81.3cm Screen-size
קצב ריענון: 240Hz Refresh-installment