שתפו את SLNX1001 בין חבריכם:
מפרט
Soarland
יצרן: Soarland
מספר קטלוגי: SLNX1001
NGFF M.2 to SATA with 2.5 inch case, providing one 7+15pin connector on the host connection and one 67pin B key M.2 connector on the SSD storage devices connections - Data transfer rate: 6Gb/s - Dimension: 100mm x 70mm x 7mm
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
147
± 0.00063251
232407=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: