שתפו את AORUS-FO32U בין חבריכם:
מפרט
Gigabyte
יצרן: Gigabyte
מספר קטלוגי: AORUS-FO32U
32 Inch OLED 4K UHD - 0.03ms GTG - 165Hz - Speakers
230979=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AORUS-FO32U באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 42kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: Series
: 1 PD 18W)
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot ( 90), rotatable (20), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: 1 3.5mm jack
: 2 HDMI 2.1
: 8.53kg (with pedestal), 6.20kg (without pedestal) Weight
: not available, blue light filter, flicker-free Backlight
: 1 5Gb/s)
: 1.500.000:1 (static) Contrast
: loudspeaker (2x 5W) Speakers
: 57W (maximum), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 91.21% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: external Power-supply
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 USB-B 3.0
: 250cd/m (typical), 1000cd/m (HDR) Brightness
: 2 USB-A 3.0
: monitor (stationary) function
: 1 DC In hollow socket
: VESA DisplayHDR True Black 400 HDR
: EyeSafe 2.0 Zertifizierungen/Standards
: 99% DCI-P3
: straight (flat) shape
: mechanical keys, D-pad Operation
: GIGABYTE AORUS FO32U, 31.5" NAME
: 100x100 (occupied) VESA
: VESA ClearMR 9000 Blur-reduction feature
: 38kWh/1000h (G) energy-efficiency SDR (A to G)
: SKU
: 1 DisplayPort 1.4
: 718.3x483.6x158.6mm (WxHxD) with pedestal compressed, 718.3x613.6x158.6mm (WxHxD) with pedestal extracted, 718.3x417.5x57.2mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: anti-glare (non reflecting) coating
: 1 5Gb/s
: 0.03ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: factory calibration (Delta-E <2) LUT-(Lookup-table)
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
קצב ריענון: 165Hz (3840x2160) Refresh-installment