ASUS - XG27ACMES-W - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את XG27ACMES-W בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: XG27ACMES-W
27 inch ROG Strix Gaming Monitor 2560x1440, 255Hz OC (Above 144Hz), 0.3ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync compatible, DisplayWidget Center, tripod socket, HDR, Gaming AI
הזמנה מוקדמת - אספקה באמצע יוני - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
231443=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: