שתפו את AX5U6000C3016G-SLABRWH בין חבריכם:
יצרן: XPG
16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 CL30 - DIMM - White - Lancer Blade RGB Series
אחריות לכל החיים
230766=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX5U6000C3016G-SLABRWH באתר XPG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 40 (conforms ~13.33ns) Row-to-Column-Delay tRCD
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
: ADATA XPG LANCER BLADE RGB White DIMM 16GB, DDR5-6000, CL30-40-40, on-die ECC NAME
: Intel XMP 3.0/AMD EXPO, white Build compatible Special-features
גובה: 33.8mm modules-height
JEDEC: PC5-48000U JEDEC
: AX5U6000C3016G-SLABRWH SKU
: single rank, x8 Ranks/Banks
: true rgb
מהירות שעון: 6000MHz clock