שתפו את NE1300G-M בין חבריכם:
מפרט
Antec
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: NE1300G-M
1300W Neo Eco - 80Plus Gold, 120mm - Modular - ATX 3.0 PCIe 5
עשר שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
856
± 0.00371231
230584=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 1200W קונים בפלונטר