שתפו את NE75090019R5-GB2020P בין חבריכם:
מפרט
Gainward
יצרן: Gainward
NVIDIA GeForce RTX5090 32GB GDDR7 - Phantom
במלאי - שלוש שנים אחריות
230670=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר NE75090019R5-GB2020P באתר Gainward
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: full height PCI-slot bracket
: Chip-data
: 1 HDMI 2.1b
: TSMC 5nm "NVIDIA 4N" Chip-Manufacturing-Process
: 575W (NVIDIA), max. 575W (Gainward) TDP/TGP
: 3352 TOPS (FP4), 1676 TOPS (FP8), 838 TOPS (FP16) AI-computing-power (sparse)
: 2017MHz clock-Base
: GB202-300-A1 Chip-title
: PCIe 5.0 x16 Interface
: 331.9x145.6x69.9mm (LxWxH) Dimensions
: Series
: 32GB GDDR7, 512bit, 28Gbps, 1750MHz, 1792GB/s Memory
: 1676 TOPS (FP4), 838 TOPS (FP8), 419 TOPS (FP16) AI-computing-power (dense)
: 1x 12V-2x6 (via adapter: 4x 8-Pin PCIe) Power-connections
: 104.75 TFLOPS (FP16), 104.75 TFLOPS (FP32), 1.64 TFLOPS (FP64) GPU-Computing-power
: Gainward GeForce RTX 5090 Phantom, 32GB GDDR7, HDMI, 3x DP NAME
: Blackwell (from 2025/Q1) Chip-Architecture
: 3 DisplayPort 2.1b UHBR20
: 2407MHz clock-Boost
: 750mm, monolithisch, 92.2 Mrd. Transistoren Chip-size
: Quad Slot (3.5 Slots) total-height
: - Multi-GPU-Interface
: 3x Axial-fan (100mm) with 0dB-zero-fan-mode Cooling