Samsung - C27F391FH - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את C27F391FH בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: C27F391FH
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
735
± 0.00319997
229689=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר C27F391FH באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 HDMI 1.4
: 75x75 (free) VESA
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 30-81kHz (horizontal), 56-72Hz (vertical) signal-frequency
: DC In (External power supply) Power-supply
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 4ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: E Energy-efficiency class SDR (A to G)
: Series
: 622.9x462.5x247.7mm (with pedestal), 622.9x367.6x94.4mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: bent (curved), 1800R/1.8m shape
: 1 VGA
: 3.000:1 (static), 10.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 1x Line-Out Audio
: not available HDR
: not specified (maximum), 21W (typical), not specified (Energy label old A+++ to G), 0.3W (standby) Power-consumption
: unknown FRC
: 21kWh/1000h Power-consumption SDR
: 178/178 viewing-angle
: 87.8% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: true rgb
: 250cd/m Brightness
: 7.40kg (with pedestal), 4.40kg (without pedestal) Weight
: D-pad, security lock (Kensington) Special-features
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 60Hz Refresh-installment