Enermax - ERV850EWT-G - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את ERV850EWT-G בין חבריכם:
מפרט
Enermax
יצרן: Enermax
מספר קטלוגי: ERV850EWT-G
ERV850EWT 850W PSU - 80plus Gold certified - 3.9cm Twister-bearing fan - SLI or CrossFireX support - 70A output on combined 12V rails - 2 x 8pin CPU connectors - 4 8pin connectors - Modular cables
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
653
± 0.00283141
230627=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ERV850EWT-G באתר Enermax
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: active PFC
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 140mm Fan(s)
: 0.5A -12V
: 4 Quantity-of 12V-Rails
: 1 Floppy
: Series
: 91% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: 150x86x175mm Dimensions-(WxHxD)
: 6 6/8-Pin PCIe
: 30A, 30A, 30A, 30A 12V
: 24A 33V
: 8 IDE
: 3A 5Vsb
: 1 8-Pin EPS12V
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 24-Pin
: 12 SATA
: 24A 5V
: 850 WATT
: partially modular cable-management
: 80 PLUS Gold (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר