XPG - AX4U36008G18I-CBK20 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AX4U36008G18I-CBK20 בין חבריכם:
מפרט
XPG
יצרן: XPG
8GB (1x8GB) 3600Mhz DDR4 CL18-20-20 DIMM - 1.35V - Black - XPG GAMMIX D20
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
448
± 0.00193910
231035=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX4U36008G18I-CBK20 באתר XPG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
גובה: 34mm modules-height
תאורה: not available Lighting
צלעות קירור: heatspreader case
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
: Intel XMP 2.0 Special-features
JEDEC: PC4-28800U JEDEC
CAS: 18 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
tRCD: 22 (conforms ~12.22ns) Row-to-Column-Delay tRCD
tRP: 22 (conforms ~12.22ns) Row-Precharge Time tRP
מהירות שעון: 3600MHz clock