שתפו את VG27VQ3B בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG27VQ3B
27 inch FullHD, Curved, 180Hz, ELMB SYNC, FreeSync, 1ms, 90% DCI-P3
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
231556=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG27VQ3B באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 DisplayPort 1.2
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: with pedestal, tiltable ( 23/-5) Ergonomics
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1 3.5mm jack Line-Out
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: 2x 2W Speakers
: 3.000:1 (static) Contrast
: 610x456x193mm (WxHxD) with pedestal, 610x367x80mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 17W (maximum), 0.5W (standby), 0.3W (deactivated) Power-consumption
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: Series
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 2 HDMI 2.0
: non-glare (matte) coating
: 1 AC-In C14
: ASUS TUF Gaming VG27VQ3B, 27" NAME
: 90% DCI-P3
: 250cd/m (typical) Brightness
: mechanical keys, D-pad Operation
קצב ריענון: 180Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 100x100 (free) VESA
: 178/178 viewing-angle
: 90.39% (calculated) Screen-to-Body-Ratio