שתפו את FROSTFLOW-FX-360 בין חבריכם:
מפרט
ID-COOLING
יצרן: ID-COOLING
מספר קטלוגי: FROSTFLOW-FX-360
FROSTFLOW-FX-360 - 360mm radiator - 3x 120MM PWM FAN - Copper base - Intel LGA2066/2011/1851/1700/1200/115X - AMD AM5/AM4 - 350W cooling capacity
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
487
± 0.00210795
231030=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר FROSTFLOW-FX-360 באתר ID-COOLING
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 360mm קונים בפלונטר