שתפו את HYPER-K-600W בין חבריכם:
מפרט
FSP
יצרן: FSP
מספר קטלוגי: HYPER-K-600W
600W, 80Plus, 120mm Fan (HP600S)
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
217
± 0.00091312
237645=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר HYPER-K-600W באתר FSP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: ErP Lot 6 Special-features
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 120mm Fan(s)
: active PFC
: 20A 5V
: 85% (Manufacturer) average-efficiency
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 2 6/8-Pin PCIe
: 20A 33V
: 6 SATA
: 2.5A 5Vsb
: 50A 12V
: 1 Floppy
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 4/8-Pin ATX12V
: Series
: 1 20/24-Pin
: 3 IDE
: 0.3A -12V
: 600 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 600W קונים בפלונטר