שתפו את MAG-CORELIQUID-E360-WHITE בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
360mm Liquid ARGB CPU Cooler - White
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
428
± 0.00179836
237994=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-CORELIQUID-E360-WHITE באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 G1/4"
: true rgb
: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4, sTRX4, sWRX8, SP3 Compatibility
: 12V Pump
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: LED (RGB), LED control Lighting
: MSI MAG Coreliquid E360 WHITE, 360mm NAME
: white Build compatible Special-features
: 360mm (big), 27mm (thick), aluminium radiator
: 306-7ZW6E21-C24 SKU
: internal (closed System) Type
: 3x 120x120mm, 43.3-127.5m/h, 25.48-75.04 CFM Fan(s)
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 360mm קונים בפלונטר