Coolermaster - MPW-8001-ACAAG-EU - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MPW-8001-ACAAG-EU בין חבריכם:
מפרט
Coolermaster
יצרן: Coolermaster
מספר קטלוגי: MPW-8001-ACAAG-EU
800W 80plus GOLD 120cm Fan
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
407
± 0.00172197
236356=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPW-8001-ACAAG-EU באתר Coolermaster
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: active PFC
: 1 8-Pin EPS12V
: 43.23dB(A) (Cybenetics, 115V), 43.30dB(A) (Cybenetics, 230V) Volume
: 0.3A -12V
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 3 IDE
: supports "Haswell" C6/C7 Low-Power States, ErP Lot 6 Special-features
: Series
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 66.6A 12V
: 20A 33V
: 6 SATA
: 3A 5Vsb
: 1 20/24-Pin
: ATX PS/2 shape-factor
: >90% (Manufacturer), 90% (80 PLUS, 115V), 87.48% (Cybenetics, 115V), 89.43% (Cybenetics, 230V) average-efficiency
: 120mm Fan(s)
: 4 6/8-Pin PCIe
: 20A 5V
: 800 WATT
: tightly cable-management
: 80 PLUS Gold (Manufacturer), 80 PLUS Gold (115V), ETA-Gold (115V), LAMBDA-S (115V), ETA-Gold (230V), LAMBDA-S (230V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר