EATON - EDX3000H - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את EDX3000H בין חבריכם:
מפרט
EATON
יצרן: EATON
מספר קטלוגי: EDX3000H
3000VA/2100W (3kVA) Eaton E Series DX - Online double-conversion IGBT with micro-controller - 340x192x460mm - 35.5Kg.
שנתיים אחריות בבית הלקוח NBD
231535=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר EDX3000H באתר EATON
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 482x88x314mm Dimensions-(WxHxD)
: Series
: 900W, 3000W (bridged) power-(8־©)
: 2 Channels
: 1500W power-(4־©)