שתפו את ZM600-LX3 בין חבריכם:
מפרט
Zalman
יצרן: Zalman
מספר קטלוגי: ZM600-LX3
600W Active PFC, 120mm Fan, 80 PLUS PSU - Decamax Series
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
237
± 0.00099932
237160=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ZM600-LX3 באתר Zalman
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר