ASUS - VG27UQEL5A - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את VG27UQEL5A בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG27UQEL5A
27 inch, 4K(3840x2160), dual mode (4K 80Hz or FHD 310Hz), Fast IPS, ELMB, 0.3ms (GTG), Stereo speaker, 120% sRGB, DisplayWidget Center
אספקה מסוף יוני - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
231283=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: