שתפו את DP-FLED3-RF120-FS בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
מספר קטלוגי: DP-FLED3-RF120-FS
120mm fan - RF120 FS - Black - 120X120X25 mm - Hydro Bearing - 12VDC - 4-pin PWM - RGB
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
30
± 0.00012924
232117=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר DP-FLED3-RF120-FS באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 10.8-13.2V Voltage-Range
: RGB (6 LEDs) Lighting
: 500-1500rpm revolutions
: Series
: black (frame), white (Rotor) Colour
: 120x120x25mm (WxHxD) Dimensions
: 2.76W Power-consumption
: DeepCool RF120, Case Fan, 120mm NAME