Lenovo - 40AY0090US - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את 40AY0090US בין חבריכם:
מפרט
Lenovo
יצרן: Lenovo
מספר קטלוגי: 40AY0090US
ThinkPad Universal USB-C Dock 4K with 90W PSU - 40AY0090IS
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
790
± 0.00340975
231688=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 40AY0090US באתר Lenovo
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: universal Compatibility
: Series
: Power Supply not via connection, mains connection (1x Lenovo Slim tip, max. 135W), External power supply required and included (1x Lenovo Slim tip 90W, pass-through 65W) Power-supply
: black Housing-colour
: 171x30.75x80mm (WxHxD) Dimensions
: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 1x USB-C 3.1 (socket, 10Gb/s), 1x USB-A 3.1 (socket, 10Gb/s, 5V/2.4A/12W), 2x USB-A 3.1 (socket, 10Gb/s), 2x USB-A 2.0 (socket, 480Mb/s) 1x HDMI 2.0 (socket, max. 3840x2160@30Hz), 2x DisplayPort 1.4 (socket, max. 3x 3840x2160@60Hz or 2x 3840x2160@60Hz or 1x 3840x2160@30Hz), 1x jack (socket, 3.5mm) Transmission
: 1x USB-C 3.1 (socket, 10Gb/s, USB-C with DisplayPort, USB PD max. 100W), 1x USB-C 3.1 (plug via cable, 10Gb/s, 1m cable length) Interface