Crucial - CP2K32G4DFRA32A - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CP2K32G4DFRA32A בין חבריכם:
מפרט
Crucial
יצרן: Crucial
מספר קטלוגי: CP2K32G4DFRA32A
64GB (2x32GB) 3200MHz DDR4 CL22 - DIMM - Crucial Pro Series
אחריות לכל החיים
231666=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CP2K32G4DFRA32A באתר Crucial
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 22 (conforms ~13.75ns) Row-to-Column-Delay tRCD
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
: Crucial Pro DIMM Kit 64GB, DDR4-3200, CL22-22-22 NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
tRP: 22 (conforms ~13.75ns) Row-Precharge Time tRP
: CP2K32G4DFRA32A SKU
גובה: 32mm modules-height
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
תאורה: not available Lighting
: dual rank, x8 Ranks/Banks
: Intel XMP 2.0 Special-features
מהירות שעון: 3200MHz clock