ASUS - VA24DQFS - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את VA24DQFS בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VA24DQFS
24 inch (23.8 inch viewable), IPS, FullHD, Frameless, 100Hz, Business Monitor - Adaptive-Sync, 1ms MPRT, HDMI, DisplayPort, VGA, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
554
± 0.00235872
234873=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: