Corsair - CMH16GX4M2E3200C16W - δϊξεπδ μδξηωδ αμαγ
δϊξεπδ μδξηωδ αμαγ
ωϊτε ΰϊ CMH16GX4M2E3200C16W αιο ηαψιλν:
ξτψθ
Corsair
ιφψο: Corsair
16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz DIMM, Unbuffered, CL16-20-20-38, XMP 2.0, VENGEANCE RGB PRO SL White Heatspreader, RGB LED, 1.35V, for Intel
ΰηψιεϊ: ωμεω ωπιν αΰψυ μλμ δηιιν ξεμ διφψο
ξηιψ, ϊωμεξιν, ξωμεηιν δφςϊ ξηιψ ελε'
ξηιψ / λεμμ ξςξ:
908
± 0.00390383
232592=1x
ξηιψ αξζεξο ΰηψι 2% δπηδ:
αϊωμεν αξζεξο ΰε αδςαψδ αςϊ αΰιρεσ ςφξι ωμ δζξπδ ξΰιϊπε ΰε δςαψδ απχΰιϊ αξωμεη.
αϊωμεν ΰηγ/ϊωμεξιν:
πιϊο μωμν αλμ λψθιρι δΰωψΰι ςγ 36 ϊωμεξιν αλτεσ μξρβψϊ ωμλν ααπχ εαηαψϊ λψθιρ δΰωψΰι ωμλν.
λξεϊ:
γξι ξωμεη (ξηειια τςν ΰηϊ εμΰ μτι ξεφψιν)
ζξο ΰρτχδ: ςγ 10 ιξι ςαεγδ - (ξιγς περσ αϊχπεο δΰϊψ)
μδφςϊ ξηιψ ψωξιϊ μξεφψιν ωαηψϊν:
δφςϊ ξηιψ ΰιππδ πηωαϊ λδζξπδ
χιωεψιν ψμεεπθιιν μξεφψ
  • γσ ξεφψ CMH16GX4M2E3200C16W αΰϊψ Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 20 (conforms ~12.50ns) Row-Precharge Time tRP
φψιλϊ ξϊη V: 1.35V Voltage
: Corsair Vengeance RGB PRO SL weiß DIMM Kit 16GB, DDR4-3200, CL16-20-20-38 NAME
ργψδ: Series
φμςεϊ χιψεψ: heatspreader case
tRCD: 20 (conforms ~12.50ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 38 (conforms ~23.75ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 2.0 Special-features
βεαδ: 44.8mm modules-height
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
: CMH16GX4M2E3200C16W SKU
ϊΰεψδ: RGB, Multi-zone, 10 LED, Corsair iCUE Lighting
CAS: 16 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: true rgb
ξδιψεϊ ωςεο: 3200MHz clock